Je tu někdo nad 20 nebo 30let?

21. dubna 2007 v 18:58 | wika |  Zamyšlení
Jak tak sleduji blogy, tak se stále ujišťuji, že tady snad není nikdo starší než 15 let. Né, že bych měla něco proti dětem a mládeži spíš naopak, ale z toho co vidím a čtu připadá mi, že opravdu "blog" je pouze záležitostí mladé až dětské generace.Asi dospěláci mají jiné a důležitější věci na starosti. Možná je to i škoda, protože bych ráda nějaký takový " dospělácký blog" našla a hlavně si myslím, že ty dospěláci mají občas co říct té mladší generaci.Pokud někdo o nějakém víte dejte mi vědět budu velice ráda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | 23. dubna 2007 v 18:18 | Reagovat

Víš ono to tak ani není věkem ale spíš tím, že ta mladší generace zvládne (na rozdíl od mne) si takový blog vytvořit. Druhá věc je, že my starší už máme jiné starosti, než si ukládat fotky hezkých mladých kluků (třeba i z obavy : manžel "Ty ses dala na zajíce?", dcery : "mami, nevadí ti, že jsi věkem mimo mísu?"). IKdyž hezký, svalnatý.... (otázkou zůstává, co mu zůstalo z mozkové kapacity, když má tak nádherně vyvinutou muskulaturu..). Jak říkám, my starší nehledíme jen na obal. Ale to už jsem zabředla moc daleko.  Reaguju i na tvůj článek o polévce. Jako bych slyšela manžela : moje maminka..... Ale musím pochválit, máš pěkný bloček, pokud ti to nebude vadit, navštívím tě častěji (pokud ovšem se neřídíš heslem Host do domu čagan do ruky....

2 kavarnicka-babinky-carodejky kavarnicka-babinky-carodejky | E-mail | Web | 9. ledna 2011 v 12:13 | Reagovat

Ahoj Wiky, blog není záležitostí jen mláďat, Když se řádně koukneš, jsme tu i my, starší generace ve věku babiček. A je nás velká spousta. Nejhezčí blog má jednoznačne http://marijakes.rajce.idnes.cz/
Není to vyloženě Blog, jen jiný poskytovatel. A spousta dalších. Mně je 50, dělám na PC od doby, kdy PC byly v plenách. A moc mě to baví. Vzala jsem si do pěstounské péče pětiletou holčičku, která měla jít po porodu do ústavu, je to takhle páté dítko, takže ji učím na PC a sama se tím ohromně bavím.
Blogy nejsou jen pro mladé, my postarší se taky rádi bavíme, pročítáme blogy Vás mladých a tím vlastně sledujeme dnešní trendy a snažíme se pochopit myšlení mladých. Nemysli si, že když je někomu padesát, že mu skončil život, ba naopak, v hlavě má dost zkušeností a moudrosti a dokáže chápat a vcítit se do vás mladých. Takže na občasné "výkyvy" co se vám povedou se koukáme s úsměvem a nadhledem. A taky se snažíme vám pomoci ale přitom se nevnucovat. Vy mladí máte křídla a my vás musíme nechat letět. No a když někam narazíte, je to pro vás jen životní zkušenost. Příště budete koukat před sebe. A ještě jedna rada od "babičky". Jdi si za svým, máš jen jeden život a mládí strašně rychle uteče. Jdi si za svým, ale nekop do těch, kdo ti stojí v cestě. Ono to dost bolí.
Přeji ti holčičko růžový život, i když někdy přijde bouřka. Ale po každé bouřce zase vysvitne sluníčko a hřeje víc než před bouřkou. Buď svá a nenech se zlomit.
Tohle co jsem ti napsala nejsou jenom nějaké opsané trapné řeči, je to životní zkušenost od babičky, která vychovala 6 dětí  a je šťastná, protože jim dokázala porozumět.
Když budeš mít problém, no a ty přijdou, klíďo napiš. Jsem tu pro vás, pro všechny děti i dospívající mládež. Protože tahle věková kategorie potřebuje moc a moc pomoci a pochopení.
Bábinka...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama